Beauty Club

Saņemiet savu dzimšanas dienas dāvanu!

MAKEUP Beauty Club ir sagatavojis mazu pārsteigumu lieliskam garastāvoklim. Izvēlieties dzimšanas dienas dāvanu! Tas ir tik jauki!

Ko jūs saņemsiet: pilnīgi bez maksas jebkurus mūsu mājas lapas produktus, kuru kopējā vērtība nepārsniedz 5 eiro vai atbilstošu atlaidi jūsu pasūtījumam. Dāvanu var saņemt, veicot pasūtījumu virs 30 eiro. Jūsu dāvana summēsies ar aktuālajiem reklāmas piedāvājumiem un citām atlaidēm.

Kas ir jādara: personīgajā kabinetā norādiet savu dzimšanas datumu, sagaidiet apsveikuma vēstuli un izvēlieties dāvanu kopā ar nākamo pasūtījumu. Jums nav jāuzrāda dokumenti, saņemot kāroto kastīti ar pasūtījumu, - mums pietiek ar jūsu reģistrācijas datiem!

Populāri jautājumi

Esiet trendā, skaistums – tas ir viegli!  

Kad visas draudzenes cīnās par perlamutra rozā lūpu krāsu, jūs lepni izvēlaties plūmju krāsas toni. Jūs vienmēr atrodaties modes viļņa virsotnē un jau iepriekš zināt visas skaistuma pasaules tendences. Savukārt, mēs zinām jūsu mazo noslēpumu, jo ar MAKEUP Beauty Club ziņām un padomiem ir viegli palikt trendā!

Ko jūs saņemsiet: unikālu informāciju par aktuālajiem trendiem un jaunumiem, kā arī mūsu klientu viedokļi par populārākajiem produktiem. Mūsu padomi, beauty-raksti un ieteikumi palīdzēs jums ne tikai sekot modei, bet arī iet tai līdzi neticami viegli.

Jaunā gada dāvana

Jauno gadu mēs svinam pēc saviem noteikumiem! Veicot pasūtījumu savā kontā, mēs atcerēsimies pirmā pasūtījuma datumu un noteikti apsveiksim jūs gadadienā.

Ko jūs saņemsiet: vienu no MAKEUP piedāvātajiem pārsteigumiem. Tie var būt aksesuāri vai citi skaistumkopšanas produkti.

Kas ir jādara: vienkārši pievienojiet grozam preces, kuru vērtība pārsniedz 10 eiro, un, veicot pasūtījumu ar savu pieslēguma vārdu/paroli, sistēma piedāvās jūsu izvēlei vairākas dāvanas. Pārsteigums būs pieejams tuvāko 2 nedēļu laikā pēc gadadienas, neaizmirstiet pierakstīties mūsu jaunumiem, mēs atgādināsim par jūsu dāvanu, kas jūs gaida. Piedāvājumu var izmantot tikai vienu reizi. Nākamgad jūs gaidīs cits pārsteigums, tāpēc palieciet kopā ar mums un padariet šo pasauli vēl skaistāku!

Akcijas no labākajiem pasaules zīmoliem

Jauns Chanel klatčs, gada šampūna krājums vai atlaide vismodernākajai lūpu krāsai. Jaunākās akcijas un īpašas zīmola dāvanas - MAKEUP Beauty Club biedriem. Un lai visi apkārtējie kož elkoņos, jo jūs iegūstat to labāko. Bet kā ... MAKEUP kluba īpašais noslēpums.

Ko jūs saņemsiet visi kluba biedri saņem mūsu īpašo daidžestu. Esiet informēts par pazīstamo zīmolu jaunākajām akcijām un dāvanām. Saņemiet izsūtni uz savu e-pastu un izvēlieties gardākos piedāvājumus!

Kas ir jādara: norādiet e-pastu savā personīgajā kabinetā sadaļā "Pārvaldīt abonementus", apstipriniet paziņojumus, kurus vēlaties saņemt, un neaizmirstiet pārbaudīt savu e-pastu. Mēs jums pastāstīsim par visām pieejamajām akcijām un dāvanām, kuras varat saņemt no MAKEUP.

Jūs vienmēr varat mainīt savu e-pastu savā personīgajā kabinetā.

Jūsu vēlmju saraksts

Jūsu vēlmju noslēpums — personīgais wishlist. Drosmīgs lūpu krāsas tonis, Lancome trenda jaunums vai jauna matu krāsa — jūsu slepenie plāni vienmēr var piepildīties!

Ko jūs saņemsiet: iespēju apkopot vienā sarakstā visus produktus, kurus gaidāt vai vienkārši plānojat izmēģināt. Sastādot vēlmju sarakstu, jūs varat ērti izsekot preču pieejamību un to aktuālo cenu. Turklāt, nav jāatceras, kāds produkts jums patika pagājušajā reizē, jo visi jūsu favorīti ir pa rokai!

Kas ir jādara: autorizējieties savā personīgajā kabinetā, izmantojot MAKEUP Beauty Club biedra datus - pieslēguma vārdu un paroli. Atrodiet vajadzīgo produktu vietnē un izmantojot pogu "pievienot vēlmju sarakstam", pievienojiet to savam vēlmju sarakstam.

Pirkumu vēsture

Vai atceraties šīs skaistās lakas nosaukumu, ko iegādājāties pirms dažiem mēnešiem? Un kāds bija jaunā tonālā līdzekļa numurs, kuru jūs uzdrošinājāties izmēģināt un saņēmāt tik daudz sajūsmu komplimentu? Jūsu nemainīgi perfektā izskata noslēpums ir MakeUp Beauty Club, jo ar to jūs vienmēr varat pārbaudīt savu pasūtījumu vēsturi!

Ko jūs saņemsiet: mēs saglabājam visu jūsu iepriekšējo pasūtījumu sarakstu. Tagad jums ir ātra piekļuve saviem iecienītākajiem produktiem un iespēja izsekot to atjauninājumiem interneta vietnē.

Kas ir jādara: : veiciet pirkumus tiešsaistē, izmantojot autorizācijas datus savā personīgajā kabinetā. Pirkumu vēsture tiks saglabāta automātiski, ja veiksiet autorizāciju vietnē.

Kļūsti par MAKEUP Beauty club biedru un pieraksties mūsu jaunumiem

Ieeja personīgajā kabinetā

Paroles atjaunošana

mēs jums paši pārzvanīsim!