Skaistums bez robežām

 

Laipni lūdzam aizraujošajā MAKEUP pasaulē! Jau tagad mums ir vairāk nekā 340 miljoni lietotāju no dažādām valstīm, un iegādātās preču skaits sasniedz 50 miljonu gadā.

Esam pārliecināti, ka skaistumam nav robežu un šķēršļu, tāpēc visiem skaistuma mīļotajiem nodrošinām piekļuvi nebeidzamam kosmētikas produktu un pakalpojumu klāstam.

Mūsu mērķis ir sniegt jums iespēju atrast visu, ko vēlaties skaistuma pasaulē un pat vairāk.

Viens no spēcīgākajiem tiešsaistes skaistumkopšanas mazumtirgotājiem Eiropā MAKEUP jau veiksmīgi darbojas 36 valstī. Katru dienu mēs turpinām strādāt jūsu labā, paplašinot MAKEUP horizontus un radot pārsteidzošu skaistuma pasauli.

 

Plašākais skaistumkopšanas preču klāsts.

Vairāk nekā 3 000 zīmolu un 164 000 produktu -  mūsu komanda zina, kas šodien ir aktuāls un kuri zīmoli izraisīs interesi patieso kosmētikas un parfimērijas pazinēju aprindās. Pasaules bestselleri un jaunumi, ekskluzīvi, reti aromāti, zīmoli no dažādām pasaules malām – MAKEUP produktu klāsts nepārtraukti paplašinās, dodot iespēju eksperimentēt un pārdrošākās idejas pārvērst realitātē.

 

Oficiālā sadarbībā ar TOP zīmoliem.

MAKEUP ir oficiālais lielāko luksusa zīmolu YSL, Lancome, Biotherm, Armani, Prada, Valentino, Estee Lauder, Clinique partneris. Ar lepnumu varam teikt, ka strādājam tieši ar oficiālajiem piegādātājiem un piedāvājam tikai oriģinālus  produktus, unikālas kolekcijas un papildu priekšrocības no zīmoliem..

 

Ērta iepirkšanās

Vai esat kādreiz ievērojuši, ka bieži nepieciešamie skaistumkopšanas produkti atrodas  dažādās vietās? Jūsu iecienītākais šampūns ir pieejams tikai salonā, savukārt skropstu tuša un acu zīmulis ir pieejami tikai konkrētos veikalos, un kosmētika ir pieejama tikai aptiekās. Mēs uzskatām, ka nogurdinošam maratonam krājumu papildināšanai un izdevīgu piedāvājumu meklēšanai jāliek punkts!

MAKEUP piedāvā plašu sortimentu, kas aptver visas skaistumkopšanas produktu kategorijas no planētas attālākajiem nostūriem un dažādās variācijās - no masu tirgus līdz luksusa klases precēm. Mūsdienīga cenu kontroles sistēma, aktuālo jaunumu uzraudzība un neticami ērta piegāde ļaus izbaudīt iepirkšanos, ietaupot laiku svarīgākajām lietām. Gadu gaitā MAKEUP ir kļuvis par ērtas iepirkšanās sinonīmu, un mēs katru dienu uzlabojam savu servisu!

 

Premium klases Showroom vislabākajai skaistuma pieredzei

MAKEUP salonos tiek piedāvāti populārākie luksusa zīmoli, unikālas nišas smaržas, organiskā kosmētika un produkti profesionāļiem. Šeit jūs varat saņemt padomu no ekspertiem, veikt ādas padziļinātu diagnostiku, izvēlēties individuālus kopšanas līdzekļus un notestēt to, kas jūs interesē.

Divas lielas Showroom darbojas Kijevā (SEC "Atmosfera") un Varšavā ("Wola-Park"). Pastāvīgajiem MAKEUP klientiem tiek piemērotas tiešsaistes cenas.

 

 

MAKEUP Beauty Atelier

Jau daudzus gadus esam specializējušies skaistumkopšanas nozarē, sadarbojamies ar vadošajiem zīmoliem un ekspertiem, kas ļāvis apvienot augstas klases meistarus, efektīvus skaistumkopšanas produktus, talantus un tehnoloģijas vienotā telpā - skaistumkopšanas salonā MAKEUP. Atklājiet plašu pakalpojumu klāstu MAKEUP Beauty Atelier Varšavā, tostarp matu kopšanu, estētisko kosmetoloģiju un augsto tehnoloģiju procedūras.

P.-S., no 10:00 līdz 21:00.

Tālrunis pieteikšanai:

+48 602 661 809

E-pasts: [email protected]

 

Sekot līdzi skaistuma tendencēm

MAKEUP saprot un novērtē Jūsu vēlmes, domas un sapņus. Katru gadu mūsu klienti saņem vairāk nekā 1 miljonu dāvanu. Testeri, miniatūras, retu smaržu degustācijas, regulāras akcijas, kvesti ar vērtīgām balvām un īpašiem piedāvājumiem - mēs vienmēr cenšamies atklāt Jums jaunus zīmolus un palīdzēt atrast savus iecienītākos!

 

Mums rūp nākotne

Mūsu mērķis ir saskatīt skaistumu visās tā unikālajās izpausmēs, pasvītrot  un radīt to apkārtējā pasaulē...

Mums rūp planētas nākotne un pastāvīgi strādājam pie pārstrādes un apzināta patēriņa projektiem. Esam atteikušies no polietilēna izmantošanas paku iesaiņošanai, aizstājot to ar papīru, kas, tāpat kā mūsu firmas kastes, ir pārstrādājams. 2022. gadā ieviesām īpašu aprīkojumu, kas ļāva fasēšanas procesā izmantot videi draudzīgu līmlenti.

Mēs atbalstām zīmolus, kuriem rūp apkārtējā vide, kā arī sniedzam klientiem informāciju par aktuālajām ilgtspējīgām inovācijām iepakojumā un sastāvdaļās. Vegan, Bio, PETA - ar speciāla filtra palīdzību mūsu klientiem ir viegli atrast produktus ar atbilstošiem sertifikātiem.

 

Iedvesmas telpa

MAKEUP ir iedvesmojošs skaistuma visums. Atsauksmes, paraugi, testi, noslēpumi un ekspertu padomi... Mēs esam radījuši telpu, kas iedvesmo.

Vairāk nekā 2 miljoni Facebook lapas sekotāju, vairāk nekā 700 tūkstoši Instagram sekotāju, Youtube kanāls, tiešsaistes īssavilkums, skaistumkopšanas blogs, vairāk nekā 3 miljoni produktu atsauksmju, īpaša Makeup Club kopiena skaistumkopšanas padomu un pieredzes apmaiņai. Gadu gaitā esam izveidojuši unikālu informācijas portālu un ieguvuši milzīgu atbalstītāju skaitu.

 

Pievienojieties MAKEUP kopienai un veidojiet skaistuma vēsturi kopā ar mums!

Kontakti

Mēs vienmēr esam sasniedzami!

Jūs varat rakstīt mums uz e-pastu vai zvanīt uz tālruni
+371 678 85 057

Ieeja personīgajā kabinetā

Paroles atjaunošana

mēs jums paši pārzvanīsim!